Wykonawcy
Zlecenia

Chcesz otrzymać oferty od firm wykonawczych?

Wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników

Lista
Mapa
Wyniki promowane

Atena Sp. z o.o.

Łomżyńska 13/15, 93-176 Lodz
Wolne moce produkcyjne na automatach tokarskich, Frezarkach 3-4-5 osiowych, prasach 70Ton,wtryskarkach do tworzyw sztucznych. Projektujemy i wdrażamy nowe pomysły.
Cięcie
Elektroerozyjna
Plastyczna
Projektowanie
Skrawaniem
Wykańczająca

Oasis Machining Paweł Wawrzyniak

Partyzancka 89, 95-200 Pabianice
Nasza firma zajmuje się obróbką skrawaniem detali na zamówienie wg. dokumentacji technicznej, bądź modeli 3D. Posiadamy nową frezarkę oraz tokarkę CNC, Używamy oprogramowania CAD/CAM, Oferujemy krótkie terminy realizacji, Wykonujemy zlecenia jednostkowe jak również małoseryjne,
Skrawaniem
Pozostałe wyniki

PPHU NAGLAK

Rolnicza 31, 63-700 Krotoszyn
Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym łącznie z maszynami sterowanymi numerycznie CNC , świadcząc szeroki zakres usług

ACCREA Bartłomiej Stańczyk

Hiacyntowa 20, 20-143 Lublin
Nasze biuro projektowe łączy w sobie zalety ośrodka badawczego i specjalistycznego zakładu produkcyjnego. Dysponując zespołem doświadczonych, interdyscyplinarnych fachowców zapewniamy sprawne przejście przez wszystkie fazy realizacji projektu – od pomysłu, poprzez projekt oraz opracowanie technologii produkcji, aż do powstania produktu finalnego. ACCREA realizuje zlecenia kompleksowo. Część mechaniczna powstaje równolegle z elektroniczną, a elementy konstrukcyjne projektowane są z myślą o ich technicznej wykonalności. Doświadczenie, elastyczność i kreatywność naszych specjalistów znakomicie uzupełnia nowoczesny park maszynowy z obrabiarkami CNC. ACCREA to: * pełna obsługa projektu: od opracowania nowatorskiego pomysłu i wykonania prototypu do optymalizacji technologii produkcji * krótkie serie lub produkcja jednostkowa, Rapid Prototyping * interdyscyplinarność i kompleksowość realizacji zamówienia * gwarancja zgodności projektu z założeniami i oczekiwaniami Klienta * bogate doświadczenie w inżynierii systemów (MTU) * elastyczne i kreatywne podejście do oczekiwań Klienta * nowoczesny, w pełni wyposażony warsztat pracy (maszyny CNC) * dbałość o design, grafikę, wzornictwo przemysłowe * specjalistyczne oprogramowanie (Matlab, Simulink, SolidWorks, dSpace) Produkty firmy ACCREA powstają na indywidualne zamówienie Klienta. Stanowią więc za każdym razem innowację techniczną i nowość na rynku mechatroniki. Dzięki nadzorowi specjalistów od wzornictwa przemysłowego powstałym u nas urządzeniom zapewniamy też starannie dobrany, funkcjonalny design.

Kas-Woj

Wiekowice 16, 76-150 Wiekowice
Proponujemy krótki czas produkcji, Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zastosowaniu nowoczesnych i szybkich obrabiarek, jak i zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanej kadry możemy zaproponować krótki czas produkcji zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych elementów. Produkcja seryjna, jaką Państwu oferujemy pozwala na uzyskanie precyzji i powtarzalności, potrzebnej w wielu branżach takich jak: przemysł, motoryzacja, energetyka, budownictwo, przemysł meblarstwo, lotnictwo, przemysł medyczny i innych. Produkujemy zgodnie z rysunkami klientów między innymi: tuleje, elementy złączne, sworznie, śruby, adaptery, dysze, wały i inne wymagające precyzyjnej obróbki elementy.

System-Dach Jakóbczyk sp.j

Tymowa 433, 32-863 Tymowa
Oferujemy usługi cięcia I gięcia blachy max gr.2mm max dł.6400mm

VERGO SZYMON SMUL

Stawna 25J, 62-052 Komorniki
xxxxx

LUX WOOD STUDIO KRZYSZTOF KWIECIEŃ

Gierlachów 70A, 27-600 Sandomierz
Firma Lux Wood Studio zajmuję się produkcją mebli LOFTowych drewnianych i metalowych. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, pozwalający na obróbkę drewna i stali.

AMB METAL-FORMING Sp.z o.o.

Ślusarska 7, 20-209 Lublin
AMB METAL-FORMING Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji odkuwek matrycowych i swobodnie kutych. Jesteśmy w stanie zaoferować odkuwki osiowo-symetryczne o wymiarach do 90 mm średnicy i 260 mm długości. Nasze Przedsiębiorstwo współpracuje z Katedrami uczelni technicznych z zakresu obróbki plastycznej , które wyposażone są w najnowocześniejsze metody analizy technologicznej. Technologia którą opracowali nasi inżynierowie jest opatentowana i jako jedyne Przedsiębiorstwo produkcyjne w Europie jest przez nas stosowane. W naszym procesie produkcyjnym stosujemy następujące gatunki stali : 40HM , 40H , 16HG , 20HG Dodatkowo nasze Przedsiębiorstwo jest w posiadaniu przecinarek tarczowych japońskiej produkcji wykorzystujące mgłę olejową - dające nam możliwości precyzyjnego cięcia stalowych prętów od fi 15 mm do fi 100 mm , profili od 15 mm do 90 mm , rur, itp. Dokładność procesu cięcia dla detalu wynosi 0,2 mm , zaletą naszej usługi jest idealnie prostopadła powierzchnia cięcia , brak zadziorów oraz szybkie terminy realizacji.

MK Technika

Partynia 97A, 39-310 Radomyśl Wielki
Nasza firma zajmuje się wykonywaniem konstrukcji stalowych. Technologie jakie posiadamy to spawanie TIG/MAG/MIG oraz przecinanie plazmowe CNC.

Wykonawcy zyskują - sprawdź sam

  • Załóż bezpłatne konto
  • Oszczędź swój czas i swoje pieniądze
  • Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
  • Znajdź nowe zlecenia
  • Możliwość otrzymania powiadomień