Zdobądź nowych kontrahentów na targach Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING!

wolne - moce.pl
25 sierpień 2021
Kategoria:

To już dziewiąta edycja Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które w tym roku odbędą się w dniach 31.08-3.09.2021 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będą miały one miejsce równolegle z blokiem targów ITM Industry Europe. Wydarzenie dedykowane jest podwykonawcom przemysłowym z całej Polski i zagranicy, a jego głównym celem jest zaaranżowanie spotkań zleceniodawców z wykonawcami, reprezentującymi różne sektory gospodarcze.

Wciąż rozwijająca się branża przemysłowa sprawia, że współpraca i kooperacja zaczynają nabierać zupełnie nowego znaczenia. Sieć biznesowa, którą tworzą i wciąż rozwijają przedsiębiorcy, pozwala na utrzymanie ciągłej przewagi nad konkurencją. Nie chodzi jednak o rywalizację, a o zdrową współpracę pomiędzy poszczególnymi podmiotami. Takie działania to główny cel Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które umożliwiają zwiększenie wykorzystania zasobów, pozyskanie nowej wiedzy i umiejętności, uzyskanie dostępu do informacji, rynku, a także rozłożenia ryzyka.

Biznesowe randez-vous

Nie bez powodu głównym elementem Targów SUBCONTRACTING są międzynarodowe spotkania kooperacyjne Subcontracting Meetings, które w tym roku po raz pierwszy potrwają aż 3 dni – od 1 do 3 września 2021 r.. Wygodna formuła matchmakingu pozwala na umówienie 30-minutowego spotkania oferentów, które odbędzie się w jeden z wyżej wymienionych dni. Wszystko to będzie działo się na dedykowanej internetowej platformie spotkań. Z formuły biznesowego randez-vous korzysta z roku na rok coraz więcej uczestników. W 2019 roku udało się zaaranżować aż 353 spotkania, w których udział wzięło 138 uczestników z 14 krajów.

Seminarium SUBCONTRACTING MEETINGS - promocja polskiej branży przemysłowej

Tegoroczną edycję targów SUBCONTRACTING wzbogaci dwudniowe (1-2 września) seminarium promujące polską branżę przemysłową, które obejmuje tematykę proeksportową, międzynarodową kooperację tworzenia nowych technologii materiałów kompozytowych oraz najważniejsze zasady skutecznego rozwoju eksportu. Spotkanie organizowane jest we współpracy z Klastrem Obróbki Metali – Klastrem Kluczowym, Klastrem Innowacyjnych Technologii w Przetwarzaniu Cinnomatech, a wśród prelegentów znajdują się m.in. przedstawiciele Sieci Badawczej-Łukasiewicz – Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, Technische Universität Dresden, Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej czy Instytutu Badawczo Rozwojowego INOTEC.

Synergia branż w jednym miejscu

Niewątpliwie wartością dodaną targów Subcontracting jest fakt, że odbywają się równolegle z największymi w Europie Środkowo-Wschodniej targami przemysłowymi ITM Industry Europe. Towarzyszą im także Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions oraz Forum Odlewnicze Focast.

Zapraszamy do Poznania na blok targów przemysłowych: ITM Industry Europe, Subcontracting, Modernlog, 3D Solutions oraz Focast w dniach 31.08-3.09.2021 r.

subcontracting.pl


Przeczytaj także

4 minuty czytania

Jednoczyć siły i sumować możliwości firm obróbki stali

Dariusz Wódz
Kategoria: