Wykonawcy
Zlecenia

Chcesz otrzymać oferty od firm wykonawczych?

Wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników

Lista
Mapa
Pozostałe wyniki

JAKLON GROUP Sp. z o.o.

Wincentego Witosa 1B, 59-307 Raszówka
Centrum obróbcze JAKLON GROUP to nowoczesny zakład, który posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie precyzyjnej obróbki CNC - zgodnie z obowiązującymi standardami. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem dzięki któremu realizujemy zlecenia począwszy od obróbki i wykonania pojedynczych detali, poprzez produkcję i dostawy partii produkcyjnych. Oferujemy następujące usługi w zakresie obróbki CNC: - Toczenie, - Frezowanie, - Wiercenie, - Gwintowanie, Specjalizujemy się w obróbce metali takich jak: - Stal nierdzewna oraz kwasoodporna, - Stal nawęglana, - Stal ulepszana termicznie, - Stal automatowa, - Metale nieżelazne (np. mosiądz, miedź, aluminium), - Tworzywa sztuczne. Zapraszamy na naszą stronę www.jaklon.pl

Instal Chemik spółka z.o.o.

Jarocińska 7a, 63-300 Pleszew
Nasza oferta obejmuje: cięcie laserem, obróbkę CNC, gięcie blachy, spawanie, wytrawianie, lakierowanie proszkowe, a także Komputerowe Wspomaganie Projektowania (CAD) i pełne przygotowanie powierzchni do malowania proszkowego.

Fabryka Szlifierek "FAS-GŁOWNO" Sp. z o. o.

Kopernika 34/40, 95-015 Głowno
Fabryka Szlifierek "FAS - Głowno" Sp. z o.o. (grupa ARP) jest aktywnie obecna na polskim i światowych rynkach przemysłowych od 1967 roku. Jesteśmy Spółką z wieloletnim doświadczeniem i silną marką w konstrukcji i produkcji obrabiarek do metalu. Specjalizujemy się również w usługach remontowych oraz modernizacjach obrabiarek (przerabianie obrabiarek konwencjonalnych na CNC), jak również produkcji obrabiarek pod specjalne wymagania Klienta, bazując na istniejących korpusach. Posiadając wielkogabarytowy park obrabiarkowy, świadczymy również usługi z zakresu obróbki skrawaniem. Obecnie jesteśmy jedynym na rynku Polskim producentem Szlifierek i Przecinarek. Nasze obrabiarki i usługi są również przedmiotem eksportu i z powodzeniem radzą sobie w konkurencji z najlepszymi światowymi markami w branży.

DMS-TECH

15 Pułku Piechoty 'Wilków" 10, 08-530 DEBLIN
Zajmujemy się obróbką skrawaniem na frezarce CNC. Frezujemy następujące materiały: STAL, ALUMINIUM, METALE KOLOROWE, TWORZYWA SZTUCZNE, KOMPOZYTY Projektujemy i programujemy CAD/CAM

FP SPOMAX S.A.

Kaliska 61-63, 63-400 Ostrów Wlkp.
FP SPOMAX S.A. to polski producent maszyn, urządzeń i systemów produkcyjnych dla młynarstwa, przemysłu paszowego, piwowarskiego, energetyki i ochrony środowiska. Firma posiada wolne moce na obrabiarkach CNC.

HD-DOZOWNIKI S.J.

Pionierów 10, 85-886 Bydgoszcz
Posiadamy wolne moce przerobowe w zakresie spawania konstrukcji i zbiorników stalowych ze stali czarnej i kwasoodpornej.

Agralex Technology

Redło 57, 78-320 Połczyn Zdrój
Duże moce produkcyjne oparte na pełnej robotyzacji procesów cięcia, gięcia, wiercenia blach oraz toczenie frezowanie CNC

PPHU NAGLAK

Rolnicza 31, 63-700 Krotoszyn
Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym łącznie z maszynami sterowanymi numerycznie CNC , świadcząc szeroki zakres usług

ACCREA Engineering Sp. z o.o.

Hiacyntowa 20, 20-143 Lublin
Nasze biuro projektowe łączy w sobie zalety ośrodka badawczego i specjalistycznego zakładu produkcyjnego. Dysponując zespołem doświadczonych, interdyscyplinarnych fachowców zapewniamy sprawne przejście przez wszystkie fazy realizacji projektu – od pomysłu, poprzez projekt oraz opracowanie technologii produkcji, aż do powstania produktu finalnego. ACCREA realizuje zlecenia kompleksowo. Część mechaniczna powstaje równolegle z elektroniczną, a elementy konstrukcyjne projektowane są z myślą o ich technicznej wykonalności. Doświadczenie, elastyczność i kreatywność naszych specjalistów znakomicie uzupełnia nowoczesny park maszynowy z obrabiarkami CNC. ACCREA to: * pełna obsługa projektu: od opracowania nowatorskiego pomysłu i wykonania prototypu do optymalizacji technologii produkcji * krótkie serie lub produkcja jednostkowa, Rapid Prototyping * interdyscyplinarność i kompleksowość realizacji zamówienia * gwarancja zgodności projektu z założeniami i oczekiwaniami Klienta * bogate doświadczenie w inżynierii systemów (MTU) * elastyczne i kreatywne podejście do oczekiwań Klienta * nowoczesny, w pełni wyposażony warsztat pracy (maszyny CNC) * dbałość o design, grafikę, wzornictwo przemysłowe * specjalistyczne oprogramowanie (Matlab, Simulink, SolidWorks, dSpace) Produkty firmy ACCREA powstają na indywidualne zamówienie Klienta. Stanowią więc za każdym razem innowację techniczną i nowość na rynku mechatroniki. Dzięki nadzorowi specjalistów od wzornictwa przemysłowego powstałym u nas urządzeniom zapewniamy też starannie dobrany, funkcjonalny design.

Kas-Woj

Wiekowice 16, 76-150 Wiekowice
Proponujemy krótki czas produkcji, Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zastosowaniu nowoczesnych i szybkich obrabiarek, jak i zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanej kadry możemy zaproponować krótki czas produkcji zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych elementów. Produkcja seryjna, jaką Państwu oferujemy pozwala na uzyskanie precyzji i powtarzalności, potrzebnej w wielu branżach takich jak: przemysł, motoryzacja, energetyka, budownictwo, przemysł meblarstwo, lotnictwo, przemysł medyczny i innych. Produkujemy zgodnie z rysunkami klientów między innymi: tuleje, elementy złączne, sworznie, śruby, adaptery, dysze, wały i inne wymagające precyzyjnej obróbki elementy.

Wykonawcy zyskują - sprawdź sam

  • Załóż bezpłatne konto
  • Oszczędź swój czas i swoje pieniądze
  • Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
  • Znajdź nowe zlecenia
  • Możliwość otrzymania powiadomień